Останній аерозоль з дуже дорогими послугами, який був доступний лише великим компаніям, перекривався в доступній.

Це сталося, що з'являються дронів, які керуються виявленими пілотами-операторами. У нас є і дрони, і професійний пілот, тому ми з радістю відриваємося для вас чаручі кадри з висотою пташиного за допомогою!

 

 

 

Ми намагаємося зробити ваше відеоролик - заповнити наш бриф

 

 

 

Відповідь на відповідні питання

У чому вам потрібна аерозоль?

Аерозімка потрібна в тому, що потрібно зробити круті кадри з висоти. Так само вона потребує в роліках, і повинна робити гарні пейзажі з висоти пташиного по колу.

Які переваги в аерозімках?

За допомогою аерозйомки з квадрокоптера або дрона реально зробити неймовірні фотознімки і яскраві кадри з повітря, які при звичайній зйомці зробити не вдасться.

 

Чому обирають нас?

Для нас немає поняття «нездійсненні ідеї», ми можемо реалізувати будь-яку, підказати, як краще, і надихнути вас своїми варіантами. Свою роботу ми робимо якісно і вчасно!

 

 

Аерозйомка в Луцьку та Україні: замовити аерозйомку з квадрокоптера за найкращою ціною

З кожним роком аеровідеозйомка і аерофотозйомка стає все більше популярною. А все тому, що відео з квадрокоптера завжди виходять ефектними та видовищними, а аерофотозйомка дозволяє зробити дивовижні фото з незвичайних ракурсів, які обов'язково стануть предметом захоплення оточуючих.

Якщо ви хочете стати одним з володарів шикарного фото/відеопродукту - зверніться до наших фахівців, які зроблять для Вас унікальні фото або вражаючий відеоролик, знятий з висоти. Для нас немає непереборних перешкод, свою роботу ми робимо якісно, вкладаючи в неї частинку своєї душі. Впоратися з будь-яким поставленим завданням і створити геніальний творчий продукт нам допомагає сучасне обладнання, серед якого - квадрокоптери DJI: Mavic, Phantom, Inspire, залежно від вашого бюджету - квадрокоптер Фантом і Мі-drone.

Кому і для чого варто замовити фото- та відеозйомку з квадрокоптера?

 • Бізнесменам і компаніям це необхідно для залучення клієнтів

Запорука успіху бізнесу - це реклама, що виділяється на тлі інших. Зараз така велика кількість реклами, що клієнти просто не звертають на неї увагу. Щоб бізнес-продукт не загубився в потоці реклами, потрібно всіляко проявляти свій креатив, не боятися експериментувати та йти в ногу з часом. У цьому випадку, зйомка квадрокоптером - ідеальний варіант. По-перше, вона дає широкий простір для Вашої уяви. По-друге, це безпрограшний варіант показати свій об'єкт або товар з вигідних ракурсів. І по-третє, знятий за допомогою квадрокоптера рекламний ролик з перших же секунд справить враження на потенційних клієнтів. До речі, якщо Ви ведете бізнес-сторінку Вашої компанії в Фейсбуці, варто враховувати той факт, що саме відео реклама є найбільш ефективною для просування.

Крім того, ми заморожуємо аеровідеозйомку і для створення промороліки для вашої компанії. Ми вважаємо, що ви гідно запропонували переважні компанії, серед них - Ваша оригінальність та вибір сучасних тенденцій.

 • Творчим предстастям - для зйомки кліпу або кіно.
 • Музиканти, які шукають нестандартні візуальні рішення для кліпу.
 • Кінорежисерам, які завжди потребують місцевих плани, вражаючі ландшафтні або міські шоти.
 • Організація - для висвітлення культурно-масових людей.

Ми з легкістю використовуємо аерозолі, показуючи велику різницю: концерти, спортивні змагання, флешмоби, фестивалі та багато інших.

Є геніальна ідея, яку ви хочете втілити? Звертайте до нас: наш молодий та творчий колектив реально використовує будь-який ідею та допоможе згенерувати інших.

Ціни на створення сферичних  3D-панорам  і  віртуальних турів
Завдяки послугам створення 3D-сферичних панорам і віртуальних турів є від усіх факторів. Головне уявлення про те, що:  3D-панорамність , фотозйомка стійкості, стійкість панораму та авторинга віртуального туру, а також знімки фотографії від Луцька. Точна ціна  3D-сферичного  панораму або віртуального туру може бути використана лише після позначення фотографій за умовами, встановлених за умовчанням, і дійсно необхідних вимог від Замовника.
Використовуйте 3D сферичних і циліндричних панорам
Базова (найважливіша) кількість " 3D сферичних " і " циліндричних панорам ":
Кількість панорам (місця фотозйомки) Ціна  3D сферичної панорамі Ціна  циліндричної панорамі
1 2700 грн. -20%
2 2000 грн. -20%
3-10 1900 грн. -20%
11-19 1500 грн. -20%
20-49 900 грн. -20%
50 і більше  600 грн. -20%
Ви працювали з виготовленням панорамі включено:
-провід фотозйомки *
- Корекція кольору й склерування оригінальних світлих, ретуш зшитого зображення.
- Створення сферичної панорами - переведення у формат Flash. Розмірна здатність 3D-панорами - 6000х3000 пік-серій *, можливість перегляду в режимі «Повноекранний».
- Створення HTML-сторінок для 3D-
панорамі - Додавання панелі управління в кожній панорамі
- Запис усіх створених файлів на диску (для того, щоб дозволити файли, які можуть бути передані Клієнтові по Інтернету).
- Консультація щодо збільшення розміру панораму на вашому Замовника. * Виберіть фотографію для межі Луцька випромінюється Замовником додатковий, ціна договірна
** Велика панорама може бути любима, за бажанням Клієнта

 

Ціна може бути збільшена для наявних, які можна зробити фотозйомками і скласти панорам:
- Доступність без довільних дзеркальних поверхонь
- При необхідності використання фотозйомки додаткового нового обладнання
- Якщо фотозйомка проводиться в дуже обмежених місцях розміщення внутрішніх приміщень (які знаходяться в салоні автомобіля)
- Наявність рухомих об'єктів (люди, автомобілі та ін.) )
Додаткові опції, які не містяться у базовій галузі  сферичної 3D-панорами

Відповідаючи на запитання Замовника, для віртуальної віртуальної панорами можна розробити окремий інтерфейс і зберегти панораму додаткової інформації. У така робота, як назівається авторінг панора, входити например:
- розробка нестандартних кнопок управління, Показник статус завантаження панорам *
- Додавання в панорамі логотипу клієнта *
- Створення план місцевості *
- Розміщенне у панорамі інтерактівніе зон (текстові підказки, картинки, гіперпосіланне ...)
- Звуковий супровід до панорамі

- Інтеграція  3D-панорам на сайті Замовника  *

сам для 3D-панорам у форматі Flash
Автономне панорамування панує на відстані від наявності вимог

Використовуйте віртуальну туру, що відрізняється від 3D-панораму та авторинга віртуального туру. Можна замовити віртуальний тур із простих, шаблонних інтерфейсів. У такому випадку плата за авторинг не стягується. Але для ексклюзивного та привабливого віртуального туру потрібно ще розробити колориту, а карту - навігацію за віртуальною турою, меню туру та інші елементи дизайнерського віртуального туру. Ціна складного авторинга - це справді фактична частка загальної віртуальності туру.

Віртуальні тури  створюються дуже швидко на технологіях Flash

Хто ми

це передусім творчий та професійний колектив, який ставить собі за мету наповнення українського сегменту мережі Інтернет якісними і функціональними веб сайтами

Чим ми займаємось

надаємо послуги в області інформаційних Інтернет-технологій для малого бізнесу. Або якщо сказати просто - ми розробляємо сайти, підтримуємо їх, займаємось маркетинговими дослідженнями та проведенням рекламних акцій в мережі Internet.

Яка наша ціль

Зробити вебсайт легко. Складніше зробити вебсайт, який буде приносити прибутки. Тому основна наша ціль — підвищення ефективності бізнесу клієнта за рахунок використання сучасних інформаційних технологій. Ми переконані, що інформаційні технології створюють нові можливості для компаній і здатні не тільки кардинально покращити їх діяльність, але й створити надійні конкурентні переваги.

Скористайтесь нашим досвідом та професіоналізмом!

 • Створення сайту (від ідеї до практичної реалізації)
 • Проведення рекламних компаній в мережі Інтернет
 • Оптимізація сайтів для пошукових машин (seo)
 • Проведення Інтернет аудиту для вже існуючого сайту
 • Підбір та реєстрація доменного імені
 • Розміщення сайту в мережі Інтернет (хостінг)

Ми створюємо продукти, якими пишаємось. І цим заробляємо на життя. Ми прагнемо, щоб створені нами продукти безперебійно працювали, приносили максимум користі та виправдовували вкладені в них інвестиції. Ми відповідаємо за якість та корисність наших рішень.

Всі наші проекти створенні на ліцензійному програмному забезпеченні.

Добрий день, пропоную вашій увазі цікаве рішення для ознайомлення ваших потенційних клієнтів з вашим закладом, а саме 3D-тур.

ЩО ТАКЕ 3D-ТУР  ТА  3D-ПАНОРАМА?

Наш світ – світ видимого об’єму, світ трьох координатних осей. Світ, у якому, пересуваючись у просторі, будь-яку річ можна побачити з усіх боків. Але зазвичай вся глибина і наповненість трьох вимірів губиться в процесі проектування на площину паперу або екрана. 3D -панорама – абсолютно унікальний спосіб представлення реальності, який дозволяє піти від статичної двухмерности звичайних фотозображень і створити ілюзію присутності.

3D -панорама не робить вас простим спостерігачем. Вона відкриває можливість стати дійовою особою – як ніби ви знаходитесь в місці зйомки і вільні вибирати, куди повернутися, що розглянути, до чого підійти ближче. Ніяка кількість звичайних фотографій не створить ефект присутності, який можна отримати при перегляді 3D -панорами.

3D -тур (віртуальний тур) об’єднує кілька 3D -панорам. Пересуваючись від одного трьохмірний ­ ного об’єкта до іншого ви можете потрапляти в саму гущу подій, розглядати предмети і інтер’єри, бачити людей, що оточують вас і … залишатися при цьому на своєму робочому місці біля комп’ютера.

■        3D -тур об’єкта нерухомості та промислового об’єкта дає вам унікальну можливість запросити клієнта або партнера на віртуальну екскурсію, наочно продемонструвати ваш об’єкт і допомогти скласти реалістичне уявлення про нього;

■        панорама готельного номера надає докладну інформацію про умови і комфорті проживання і дозволяє потенційному клієнтові скоротити час прийняття рішення;

■        віртуальний тур по ресторану або кафе занурює ваших клієнтів в його неповторну атмосферу, розкриваючи всі принади інтер’єру і вказуючи на інші переваги вашого закладу;

■        3D -тур допомагає повернути час назад і побачити вже минулу виставку або захід і продемонструвати його формат для потенційних клієнтів;

■        3D -панорама дозволяє вивчити і побачити своїми очима виробничі процеси, обладнання та продукцію промислового підприємства;

■        за допомогою 3D -панорами спортивного центру ваші майбутні клієнти можуть пройтися по залах, побачити тренажери і, склавши уявлення про рівень надаваних послуг, зробити правильний вибір;

■        3D -панорама торгового центру привертає увагу як покупців, так і орендарів.

ДЕ НЕОБХІДНІ ВІРТУАЛЬНІ ТУРИ ТА  3D-ПАНОРАМИ?

 ■ Віртуальні тури об’єктів нерухомості

При продажу та оренди елітного житла, бізнес-центрів, котеджів, нерухомості за кордоном і навіть звичайних квартир віртуальні тури здатні стати справжньою знахідкою, об’ємно демонструючи усі ракурси об’єктів і не вимагаючи особистого відвідування. Заощадивши свій час, потенційний клієнт може ознайомитися з об’єктом в усіх подробицях. А від кількості переглядів об’єкта потенційним покупцем безпосередньо залежить швидкість укладання угоди!

■ Віртуальні тури по готелях

При виборі готелю клієнта в першу чергу цікавить її розташування, вартість проживання та можливі зручності. Як продемонструвати клієнту переваги ваших номерів, ресторанів та інших послуг?

«Презентабельний інтер’єр», «гарний вигляд з вікна», «затишна обстановка кафе і ресторану», «зручність конференц-залу» – всі ці фрази шаблонні самі по собі і навіть підкріплені відповідними фотографіями, не в силах передати унікальну атмосферу місця. Саме в таких умовах 3D -панорама здатна створити вирішальне враження, дати клієнтові впевненість у правильності вибору – як ніби він вже побував у готелі і переконався в усьому особисто.

■ Ресторани та кафе

Як часто при виборі потенційного місця проведення ділового фуршету, сімейного с’ята, корпоративної вечірки або романтичної вечері виникає потреба попередньо виїхати на місце, щоб побачити і відчути інтер’єр і атмосферу закладу.

■ Туризм

Ви займаєтеся туристичним бізнесом і зацікавлені в яскравих і позитивних емоціях свого клієнта? Тоді у вас є можливість, ще до покупки туру вашим клієнтом, подарувати йому захоплюючі відчуття від майбутнього відпочинку! Природні види, архітектурні пам’ятки, умови проживання та інші «смачні» особливості ваших пропозицій в повній мірі передаються 3D-турами. Вдячні клієнти по заслугах оцінять вашу турботу про їхні можливості вибору!

ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЄ

 

 

 

ПЕРЕВАГИ 3D- ТУРІB

■ Сьогодні ми живемо в світі інформації, і швидкість прийняття рішень визначає багато чого. 3D -панорами і віртуальні тури дають можливість потенційним клієнтам економити свій час і в комфортних для себе умовах, отримувати реалістичну інформацію про бажаний об’єкт.

■ 3D -панорами, за рахунок ефекту об’ємності і можливості звукового супроводу, передають не тільки візуальний ряд, але і деяку атмосферу місця, особливості огляду предмета, що дозволяє відтворити повноту вражень і переживань, характерну для особистої присутності.

■ На відміну від відеороликів, при перегляді яких ви є пасивним учасником, 3D -тур передбачає управління процесом перегляду. Ви самі вирішуєте з якою швидкістю оглядати об’єкт, на які деталі інтер’єру звернути увагу, коли перейти в наступне приміщення, тобто 3D -тур враховує потреби кожного клієнта, що створює оптимальні умови для перегляду об’єкту.

■ У ситуації, коли ринок насичений схожими товарами і послугами, компанії, що проявляють турботу і повагу до своїх клієнтів, бережно ставлячись до їх часу (надавши можливість оглядати об’єкти, що цікавлять не залишаючи робочого місця), можуть значно підвищити свою конкурентоспроможність.

■ Окремо хочеться підкреслити, що 3D -тур – технологія, добре відома і звична за кордоном. Вона широко застосовується в проектах, що спеціалізуються на оренді нерухомості, подобової здачі квартир, бронюванні номерів в готелях і т.п. В цьому аспекті технологію 3D-туру можна розглядати як додатковий інструмент залучення іноземного клієнта.

ВИСНОВОК …

За допомогою 3D -панорам і віртуальних турів можна реалізувати самі несподівані ідеї та творчі знахідки для представлення свого бізнесу. До того ж такий підхід до предоставлення інформації про себе та своїх продуктів, послуг ще цікавий і з точки зору ціни. Пропонуйте свої ідеї, висловлюйте побажання – ми завжди відкриті до цікавої та взаємо вигідної співпраці! Вибір за вами!