Останній аерозоль з дуже дорогими послугами, який був доступний лише великим компаніям, перекривався в доступній.

Це сталося, що з'являються дронів, які керуються виявленими пілотами-операторами. У нас є і дрони, і професійний пілот, тому ми з радістю відриваємося для вас чаручі кадри з висотою пташиного за допомогою!

 

 

 

Ми намагаємося зробити ваше відеоролик - заповнити наш бриф

 

 

 

Відповідь на відповідні питання

У чому вам потрібна аерозоль?

Аерозімка потрібна в тому, що потрібно зробити круті кадри з висоти. Так само вона потребує в роліках, і повинна робити гарні пейзажі з висоти пташиного по колу.

Які переваги в аерозімках?

За допомогою аерозйомки з квадрокоптера або дрона реально зробити неймовірні фотознімки і яскраві кадри з повітря, які при звичайній зйомці зробити не вдасться.

 

Чому обирають нас?

Для нас немає поняття «нездійсненні ідеї», ми можемо реалізувати будь-яку, підказати, як краще, і надихнути вас своїми варіантами. Свою роботу ми робимо якісно і вчасно!

 

 

Аерозйомка в Луцьку та Україні: замовити аерозйомку з квадрокоптера за найкращою ціною

З кожним роком аеровідеозйомка і аерофотозйомка стає все більше популярною. А все тому, що відео з квадрокоптера завжди виходять ефектними та видовищними, а аерофотозйомка дозволяє зробити дивовижні фото з незвичайних ракурсів, які обов'язково стануть предметом захоплення оточуючих.

Якщо ви хочете стати одним з володарів шикарного фото/відеопродукту - зверніться до наших фахівців, які зроблять для Вас унікальні фото або вражаючий відеоролик, знятий з висоти. Для нас немає непереборних перешкод, свою роботу ми робимо якісно, вкладаючи в неї частинку своєї душі. Впоратися з будь-яким поставленим завданням і створити геніальний творчий продукт нам допомагає сучасне обладнання, серед якого - квадрокоптери DJI: Mavic, Phantom, Inspire, залежно від вашого бюджету - квадрокоптер Фантом і Мі-drone.

Кому і для чого варто замовити фото- та відеозйомку з квадрокоптера?

  • Бізнесменам і компаніям це необхідно для залучення клієнтів

Запорука успіху бізнесу - це реклама, що виділяється на тлі інших. Зараз така велика кількість реклами, що клієнти просто не звертають на неї увагу. Щоб бізнес-продукт не загубився в потоці реклами, потрібно всіляко проявляти свій креатив, не боятися експериментувати та йти в ногу з часом. У цьому випадку, зйомка квадрокоптером - ідеальний варіант. По-перше, вона дає широкий простір для Вашої уяви. По-друге, це безпрограшний варіант показати свій об'єкт або товар з вигідних ракурсів. І по-третє, знятий за допомогою квадрокоптера рекламний ролик з перших же секунд справить враження на потенційних клієнтів. До речі, якщо Ви ведете бізнес-сторінку Вашої компанії в Фейсбуці, варто враховувати той факт, що саме відео реклама є найбільш ефективною для просування.

Крім того, ми заморожуємо аеровідеозйомку і для створення промороліки для вашої компанії. Ми вважаємо, що ви гідно запропонували переважні компанії, серед них - Ваша оригінальність та вибір сучасних тенденцій.

  • Творчим предстастям - для зйомки кліпу або кіно.
  • Музиканти, які шукають нестандартні візуальні рішення для кліпу.
  • Кінорежисерам, які завжди потребують місцевих плани, вражаючі ландшафтні або міські шоти.
  • Організація - для висвітлення культурно-масових людей.

Ми з легкістю використовуємо аерозолі, показуючи велику різницю: концерти, спортивні змагання, флешмоби, фестивалі та багато інших.

Є геніальна ідея, яку ви хочете втілити? Звертайте до нас: наш молодий та творчий колектив реально використовує будь-який ідею та допоможе згенерувати інших.